הכנה לכיתה א' ותוכן לימודי לילדים

ברוכים הבאים לאתר התוכן הלימודי של EZToddler! אתר זה מתמקד בתכנים בנושאי הכנה לכיתה א’, לימודי עברית, חשבון, אנגלית ושאר תכנים לילדי גן ובית ספר יסודי.

אהלן! אני לירן. אבא לשיר, בן וירדן. את איזי העיפרון יצרתי בתחילת הקורונה עבור הבת שלי שהייתה לפני עליה לכיתה א’ במטרה לעזור לה להתכונן לכיתה א’. עם הזמן נוכחתי לדעת שמורים, גננות ואנשי חינוך רבים משתמשים בתכנים בשיעורים שלהם בבתי הספר והגנים.

נכון להיום נרשמו לקבלת התכנים למעלה מ50,000 הורים ואנשי חינוך וכעת, גם אתם מוזמנים להצטרף, להוריד את התכנים ולהשתמש בהם בתהליך הלמידה.

נגן וידאו אודות EZToddler - תוכן לימודי לילדים

מערכת סוד היא סביבת הלמידה המתוקשבת של EZToddler המכילה מערכי שיעור הכוללים סרטוני אנימציה, שירים לימודיים, תכני גרפיקה כמו מצגות וכרטיסיות ניווט וכן תרגולים ודפי עבודה להדפסה.

מאמרים לימודיים פתוחים • בחירת העורך

מאמרים לימודיים פתוחים

בחירת העורך

תוכן לימודי לילדים להכנה לכיתה א' ובכלל

ילדים הם העתיד. הם אלה שיעצבו את עתידנו ולראייתי, מגיעה להם גישה לתוכן איכותי ומותאם לעידן הדיגיטל, שיעזור להם ללמוד ולצמוח. בין אם מדובר בהכנה לכיתה א’, לימוד עברית, חשבון או אנגלית, תוכן לימודי לילדים שמגיע בצורתו הדיגיטלית הוא כלי חשוב מאוד להתפתחות שלהם. הוא מספק להם ידע ומיומנויות בהם הם ישתמשו כל החיים והוא כמובן עוזר להם ללמוד בצורה מהנה.

ישנם סוגים רבים של תכנים לימודיים לילדים וכל סוג מתאים לקבוצות גיל מסוימות. לדוגמה, ילדים בגיל הגן שאוטוטו מתחילים הכנה לכיתה א’, זקוקים ליותר כלים ויזואלים שהם יכולים לקיים איתם אינטראקציה בעוד ילדים בגיל בית ספר, צריכים לעבוד יותר עם טקסט בשילוב עם פעילויות אינטראקטיביות. ישנן צורות רבות של תוכן לימודי לילדים. סרטונים, שירים, מצגות צבעוניות, משחקים דיגיטלים וכן, גם דפי עבודה, אבל מה שחשוב הוא לגוון ולשלב בין כל צורות הלמידה.

אז איך יוצרים תוכן לימודי מעניין לילדים

האמת? יצירת תכנים לימודיים לילדים ואם נדייק – כאלה שיעניינו אותם, היא משימה קשה. היא דורשת הרבה יצירתיות והבנה גם מבחינה מקצועית-פדגוגית וגם הבנה של הלך הרוח התקופתי, הרי בואו נשים דברים על השולחן. הילדים כל היום בטלפון, במחשב ובטלוויזיה. צורת הלמידה שלהם השתנתה וספר ממש לא מעניין אותם. לכן חשוב לייצר תכנים לימודיים דיגיטלים ואינטראקטיבים שמתאימים לעולם התוכן של הילדים. וגם אם אין לך את הידע הטכני המקצועי לייצר סרטונים, גרפיקות צבעוניות או שירים, עם כלי AI היום ניתן לייצר הכל בקלות אם שומרים על כמה כלים בסיסיים

  • הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לוודא שהתוכן מהנה ומעניין. אם לא, הילד פשוט יתעלם ממנו ויחפש משהו אחר.
  • הדבר השני עליו חשוב להקפיד הוא לשמור על התוכן קצר ופשוט. זה מבטיח שהילד לא ישתעמם ויאבד עניין. לכן, שימוש במשחקים אינטראקטיביים היא דרך מצויינת לשמור על תשומת הלב של הילד וגם לגרום לו ללמוד תוך כדי משחק.
  • הדבר השלישי הוא לייצר מגוון כדי לגרות את כל החושים: סרטונים, שירים, גרפיקה ודפי עבודה נותנים מעטפת שלמה לתהליך הלמידה והילד יכול לבחור בצורה שנוחה לו ללמוד.
מחפשים תכנים בנושא מוכנות לכיתה א'? הצטרפו לקהילה שלנו!
מחפשים קורס הכנה לכיתה א'?
יש לנו בדיוק את הקורס עבורכם!

לעוד תכנים לימודיים עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

תכנים מוזיקלים

ספוטיפיי

Itunes

סרטוני וידאו

ערוץ היוטיוב

עמוד הטיקטוק

רשתות חברתיות

קבוצת הפייסבוק

עמוד הפייסבוק

עמוד האינסטגרם

קהילות חינוך

קבוצות הוואטסאפ

קבוצת הטלגרם

בְּרוּכִים הַבָּאִים לְקוּרְס הַהֲכָנָה לְכִתָּה א'

דילוג לתוכן