Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач

Обласний огляд-конкурс серед публічних бібліотек, представлених в соціальній мережі Фейсбук

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач
  

 

Конкурс проводився з 1 квітня по 31 серпня 2021 року. Учасниками конкурсу стали публічні бібліотеки Харківської області, які вже мали сторінки та групи бібліотек в Фейсбук, або створили сторінки та групи бібліотек під час конкурсного періоду, та займалися їх активним веденням.

Всього на конкурс було подано 106 заявок від публічних бібліотек міста Харкова та Харківської області. Всі умови конкурсу виконали 92 бібліотеки.

Організатори конкурсу:

  • Департамент культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації,
  • ОКЗ «Харківська обласна універсальна наукова бібліотека»,
  • ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму»

Результати конкурсу

27 січня 2022 року в ОКЗ «Харківська обласна універсальна наукова бібліотека» відбулося підведення підсумків обласного огляду-конкурсу серед публічних бібліотек Харківської області «Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач».

В заході, який відбувався на платформі Google Meet, взяли участь майже 70 бібліотечних працівників.

За результатами оцінювання журі конкурсу визначило переможців, пости яких найбільше відповідали критеріям конкурсного відбору.

Було відзначено, як найбільш активного учасника конкурса (понад 100 постів) – Дитячу бібліотеку-філію КЗ «Публічна бібліотека» Нововодолазької селищної ради.

Всі учасники були відзначені дипломами за участь у конкурсі.

Номінація «Найкращий пост-художня розповідь про читача бібліотеки

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач

Кегичівська публічна бібліотека
Слобожанська публічна бібліотека

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач

Дитяча бібліотека-філія Дворічанської публічної бібліотеки
Публічна бібліотека Вільхуватської сільської ради

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач Козіївська сільська бібліотека-філія КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» :: ІІІ місце в номінації «Найкращий пост-художня розповідь про читача бібліотеки»

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач Крисинська сільська бібліотека-філія КЗ «Публічна бібліотека Богодухівської міської ради» :: ІІІ місце в номінаціях «Найкращий пост-художня розповідь про читача бібліотеки» та «Найкращий пост про книгу у фонді»

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач Острівщинська сільська бібліотека-філія КЗ «Близнюківська публічна бібліотека» :: ІІІ місце в номінації «Найкращий пост-художня розповідь про читача бібліотеки»

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач Публічна бібліотека Чугуївської міської ради :: ІІ місце в номінації «Найкращий рекламний пост заходу в бібліотеці»

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач Публічна бібліотека Нововодолазької селищної ради :: ІІІ місце в номінації «Найкращий рекламний пост заходу в бібліотеці»

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач Григорівська бібліотека філія КЗ «Публічна бібліотека Солоницівської селищної ради» :: І місце в номінації «Найкращий пост про книгу у фонді»

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач Первомайська публічна бібліотека :: І місце в номінації «Найкращий пост про книгу у фонді»

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач Маяківська сільська бібліотека – філія КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» :: ІІ місце в номінації «Найкращий пост про книгу у фонді»

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач Катеринівська сільська бібліотека-філія КЗ «Публічна бібліотека Лозівської міської ради» :: І місце в номінації «Найкращий пост за темою «Туристичні магніти нашого краю» та ІІ місце в номінації «Найкращий пост про книгу у фонді»

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач Краснопавлівська селищна бібліотека-філія КЗ «Публічна бібліотека Лозівської міської ради» :: ІІІ місце в номінації «Найкращий пост про книгу у фонді»

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач Зачепилівська публічна бібліотека :: І місце в номінації «Найкращий пост за темою «Туристичні магніти нашого краю»

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач Пархомівська сільська бібліотека- філія№1 КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» :: ІІ місце в номінації «Найкращий пост за темою «Туристичні магніти нашого краю»

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач Шарівська селищна бібліотека-філія КЗ «Публічна бібліотека Богодухівської міської ради» :: ІІ місце в номінації «Найкращий пост за темою «Туристичні магніти нашого краю»

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач Токарівська сільська бібліотека КЗ «Дергачівська публічна бібліотека» :: ІІІ місце в номінації «Найкращий пост за темою «Туристичні магніти нашого краю»

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач Городнянська сільська бібліотека-філія КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» :: ІІІ місце в номінації «Найкращий пост за темою «Туристичні магніти нашого краю»

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач Барвінківська міська бібліотека :: І місце в номінації «Найкраща віртуальна виставка на тему «Сучасна українська література у фонді бібліотеки»

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач Софіївська сільська бібліотека-філія КЗ «Близнюківська публічна бібліотека» :: ІІ місце в номінації «Найкраща віртуальна виставка на тему «Сучасна українська література у фонді бібліотеки»

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач Центральна дитяча бібліотека Індустріального району м. Харкова :: ІІ місце в номінації «Найкраща віртуальна виставка на тему «Сучасна українська література у фонді бібліотеки»

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач Публічна бібліотека Богодухівської міської ради :: ІІІ місце в номінації «Найкраща віртуальна виставка на тему «Сучасна українська література у фонді бібліотеки»

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач Миколо-Комишуватська бібліотека-філія КЗ «Публічна бібліотека Красноградської міської ради» :: ІІІ місце в номінації «Найкраща віртуальна виставка на тему «Сучасна українська література у фонді бібліотеки»

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач Дворічанська публічна бібліотека :: ІІІ місце в номінації «Найкраща віртуальна виставка на тему «Сучасна українська література у фонді бібліотеки»

Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач Дитяча бібліотека-філія КЗ «Публічна бібліотека» Нововодолазької селищної ради :: За найактивнішу участь

1
All-in-One Solution
Find all the tools you’ll need to create advanced websites in one place. Stop waisting time searching for solutions.
Nonstop Updates
We strive to innovate when it comes to functionality. Our mission is to be the best, come and join the ride.
Advanced Tools
Add more power to Elementor using our creative elements and make your projects look prettier than ever before.
24/7 Dedicated Support
Each and every one of our customers receives personalised assistance from our dedicated support team.

 

Прокрутити вгору